OTEL VE BİNA İNŞAATLARI

 

Firmamız, inşaat ve taahhüt hizmetlerinde; projelendirmeden yapım aşamasına dek, malzeme seçimi ve uygulamada kaliteden ödün vermemektedir. Yapımını sürdürdüğümüz ve tamamladığımız yapılar bunun en açık örneğidir. Firmamız ayrıca, profesyonel teknik kadrosu ile, kendi inşaatlarınızın şantiye takibini de yürütmektedir. Bu konuda koşulsuz müşteri memnuniyeti herzaman ön planda tutulmaktadır.

İnşaat taahhüdü: Gerek resmi ve gerekse özel sektör yatırımcı kuruluşlarının hazırlattığı projelere dayalı olarak çeşitli usullerle ihale edilen işlerin inşaat taahhüt hizmetlerini yüklenebilmektedir.

Proje İnşaat taahhüdü: Yatırımcı kuruluşların talebine göre yatırım sahasının etüdü, proje ve ruhsat işlemlerinin yürütülmesi ve yatırmcı tarafından tercih edilen alternatifin projelendirilerek inşaat işleriyle birlikte yüklenilmesi sürecini kapsamaktadır.

Anahtar Teslim İnşaat taahhüdü: Bu yöntemle söz konusu yatırımın fizibilitesi, projelendirilmesi, inşaat işleri yanında ayrıca teçhizatı ve tefrişatı ile birlikte işletmeye alınması dahil her türlü mühendislik ve işletmecilik hizmetlerinin yüklenilmesi söz konusudur.

Bina ve Otel İnşaatları

ALTYAPI İNŞAATLARI PROJELERİMİZ

 

Tamamlamış olduğumuz altyapı inşaatları projelerine aşağıdan göz atabilirsiniz.

Gorrion Hotel

Gorrion Hotel

Otel ve Bina İnşaatı
Meydan Residence

Meydan Residence

Otel ve Bina İnşaatı
Point Residence

Point Residence

Otel ve Bina İnşaatı
Kurtköy Göçmen Konutları

Kurtköy Göçmen Konutları

Otel ve Bina İnşaatları
Şile Çayırbaşı

Şile Çayırbaşı Villa İnşaatı

Otel ve Bina İnşaatı
Antalya Korkuteli

Antalya Korkuteli Villa İnşaatı

Otel ve Bina İnşaatı
Ataşehir Kent Apartmanı

Ataşehir Kent Apartmanı Konut İnşaatı

Otel ve Bina İnşaatı

DİĞER HİZMETLERİMİZ

 

Dimbay İnşaat olarak vermiş olduğumuz hizmetler hakkında aşağıdaki bölümlerden bilgi alabilirsiniz.

Altyapı İnşaatları
 

Altyapı İnşaatları

 

Arıtma tesisleri, içmesuyu, kanalizasyon ve yağmursuyu şebekeleri, çelik ve PE boru doğalgaz hatları ve enerji nakil hatları kurulması ve işletmeye alınmasına ilişkin projeler Dimbay İnşaat'ın deneyimi ve uzman kadroları tarafından hayata..

 
Tümünü Oku
Sinema ve Spor Tesisi İnşaatları
 

Sinema ve Spor Tesisi İnşaatları

 

Dimbay inşaat, kurulduğu günden bu yana sinema ve spor salonu konusunda tamamlamış olduğu 50'ye yakın projesiyle sektöründe yerini günden güne daha da güçlendirmektedir.

 
Tümünü Oku
Sanayi Yapıları
 

Sanayi Yapıları

 

Çelik konstrüksiyon yapılarda tüm taşıyıcı sistemlerin çelikten üretildiği, özellikle deprem tehtidi taşıyan coğrafi bölgelerde tercih edilen, çoğunlukla çelik konstrüksiyon fabrika binaları, çelik konstrüksiyon hangar, çelik konstrüksiyon..

 
Tümünü Oku